Natječaj za radno mjesto Voditelj/ica ureda LAG-a Neretva

21.8.2018.

Podaci o radnom mjestu:

Naziv radnog mjesta: Voditelj/Voditeljica ureda LAG-a Neretva

Opis poslova: Provodi projekte Ruralnog razvoja LAG-a; -organizira i odgovara za obavljanje stručnih i tehničkih poslova za potrebe tijela LAG-a, priprema prijedloge financijskih i drugih dokumenata, skrbi za izvršavanje odluka i zaključaka tijela LAG-a, skrbi da djelatnost LAG-a bude u skladu s LEADER načelima, propisom, Statutom i drugim aktima LAG-a, brine o ispunjavanju obveza LAG-a propisanih zakonom i pravilnicima, obavlja stručno-administrativne poslove LAG-a

Razina obrazovanja: Završen diplomski sveučilišni studij, odnosno stečena visoka stručna sprema pravnog , ekonomskog smjera, poljoprivrednog smjera

 Obrazovni program: Društveni smjer

 Potrebna znanja i vještine:

 Strani jezici: Engleski jezik

 Razina razumijevanja B2, govor B2, pisanje B2

 Informatička znanja: Napredno poznavanje rada na računalu, MS Office

 Druga znanja:

 -iskustvo u pripremi i provođenju razvojnih projekata

-poželjno iskustvo rada na rukovodećim pozicijama

-poželjno iskustvo rada u neprofitnim organizacijama

-poznavanje problematike ruralnog razvoja,

-poznavanje zakonskih propisa u radu neprofitnih organizacija,

-razvijene organizacijske sposobnosti,

-razvijene prezentacijske i pregovaračke vještine,

-sposobnost samostalnog i timskog rada,

-komunikativnost, motiviranost i predanost radu

Vozački ispit: B kategorija

 Radno iskustvo: 3 godine na istim ili sličnim poslovima

 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno

 Uvjeti radnog mjesta: Rad na jednom mjestu, prema potrebi i terenski rad

 Naknada za prijevoz: U cijelosti

 Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

 Uvjeti natječaja:

 Natječaj vrijedi od 21.08.2018. do 28.08.2018.

Broj traženih radnika: 1

Pisana zamolba se šalje na adresu elektroničke pošte :

 e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

CC: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

S NAZNAKOM : „NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO VODITELJ/ ICA UREDA LAG-A NERETVA

 Pristupnici na natječaj moraju priložiti sljedeću dokumentaciju:

  • Preslika osobne iskaznice
  • životopis
  • presliku diplome o stečenom akademskom zvanju
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice)
  • elektronički zapis o podacima osiguranja HZMO-a (e-radna knjižica), (uvjerenje ne starije od mjesec dana od dana objave)
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kandidatkinje ne vodi kazneni postupak (uvjerenje ne starije od 3 mjeseca)
  • preslika osobne iskaznice
  • odgovarajući dokaz o iskustvu rada na projektima  ili vlastoručno potpisana izjava o iskustvu rada na projektima

Kandidatom u natječajnom postupku smatra se osoba koja ispunjava formalne uvjete iz natječaja te je podnijela urednu i pravovremenu prijavu na natječaj zajedno sa svim prilozima. Urednom prijavom smatra se ona prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju.

Nepotpune, neuredne, te nepravovremene prijave neće se razmatrati, niti će podnositelji takvih prijava naknadno biti pozvani na dopunu prijave.

Svi kandidati koji ispunjavaju uvjete iz natječaja moraju pristupiti testiranju, a o mjestu i vremenu održavanja testiranja biti će obaviješteni putem elektronske pošte .

Kandidat koji nije pristupio testiranju smatra se da je povukao prijavu na natječaj i više se ne smatra kandidatom.

Svi kandidati Natječaja biti će obaviješteni o rezultatima u zakonskom roku. Poslodavac zadržava pravo obavijestiti sve prijavljene kandidate i putem elektronske pošte. Poslodavac zadržava pravo ne odabrati nijednog kandidata.

 Na natječaj se pod jednakim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

 Opuzen, 20. kolovoz 2018.

Kalendar događanja

« Studeni 2018 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30